Zielona Góra Sport.pl >

Inspektor z Gwardii mistrzem - sędziowie nie mieli wątpliwości

red

2016-12-17, godz. 17:43

Artur Wołoszyn z Gwardii Zielona Góra został mistrzem Polski w Kickboxingu Oriental Rules (muay thai) i kick light Weteranów.

Gwardia Zielona Góra

Mistrzostwa odbyły się 9-11 grudnia w Starachowicach, startowało ponad 100 zawodników i zawodniczek z ponad 30 klubów z całej Polski.

Podopieczny trenerów Jarosława Biernackiego i Leszka Wojciechowskiego nie miał sobie równych w formule kick-light Weteran do 84 kg. Wojownik z Gwardii Zielona Góra najpierw walczył o wejście do finału z Pawłem Stróżczykiem z Fight Fabric Łódź, a w finale wywalczył złoty medal w starciu z Jerzym Kolendo (Legion Głogów).

W obydwu starciach wygrał, a sędziowie nie mieli wątpliwości i jednogłośną ich decyzją nasz fighter został Mistrzem Polski. Wołoszyn poza treningami pracuje zawodowo jako inspektor Straży Ochrony Kolei w Zielonej Górze.